VİSYON & MİSYON

Vizyon & Misyon

Vizyonumuz: İleriye dönük yatırımlar ve nitelikli çalışanlar ile lojistik sektöründe global bir oyuncu olmak sektörel standartlarını daima yukarı çekmek.

Misyonumuz: Müşterilerimizle geliştirdiğimiz partner ilişkilerimizle beklenti ve sonuç ilişkilerinde ürettiğimiz hızlı çözümlerle kendilerine beklentilerinin ötesinde çözüm üretiyoruz. Ayrıca global pazarda rekabet etmelerine katkı sağlıyoruz. Çalışanlarımızla birlikte oluşturduğumuz eğitimli ve nitelikli iş gücümüzü müşterilerimizin faydasına ve servisine sunuyoruz.

Değerlerimiz;

Yapılan anlaşma ve verilen sözlere bağlı kalarak en büyük kazancımızı elde ederiz…


Şeffaflık ve Denetim
Yetkili ve bağımsız kuruluşlar tarafında dönemsel olarak denetlenerek şeffaf ve güvenilir bir yapı oluştururuz.


Eğitim ve Gelişim
Sektörel ve şirket gereksinimlerini göz önünde bulundurarak dünya standartlarında hizmet sunmak amacıyla gelişmeleri sürekli takip ederiz.


İlkeli ve Saygılı
Her türlü koşulda bağlı olduğumuz ilke ve edindiğimiz prensipleri ön planda tutup iş çevremizde hareket ettiğimiz her alanda ,doğaya, çevreye , insana saygılı faaliyetler gösteririz.


Değerli ve Örnek
Mutlu müşteri, mutlu çalışan, mutlu tedarikçi teması ile önce kendi iş çevremize katma değer sağlar oluşturduğumuz örnek şirket profili ile mutluluğun yayılması için çabalarız.